Naujienos

Šilčiausi blokai statyboms HOTBLOK:  

 

https://www.youtube.com/watch?v=lzZZW46Dky4

 

                                                                                

HOTBLOK keramzito blokai turi neįtikėtinas savybes: šilumos perdavimo koeficientas U=0,15 W/m2K, 42 cm sienos varža siekia net  R=7,0 (su 3 cm perlito tinko sluoksniu), mechaninis atsparumas, atsparumas šalčiui ir drėgmei, garso izoliacija, atsparumas ugniai. Neįtikėtinai puikus garų pralaidumas, kuris neturi analogų rinkoje (u=5), t.y. net 10 - 20 kartų geriau "kvėpuoja" nei tos sienos, kurios apšiltintos plokštėmis iš išorės.
Tokiame name oras visada bus gaivus, drėgmės lygis - optimalus
komfortiškam žmogaus gyvenimui.

Vokietijos pasyvių namų institutas  PASSIVHAUS INSTITUT iš Darmstadt'o  pripažino: HOTBLOK atitinka pasyvių namų standartus ir jam išdavė savo sertifikatą kaip gaminiui, kuris tinkamas pasyvių namų statybai be šalčio tiltų.

HOTBLOK sienos 1 m2 kaina siekia tik apie 75 € ir tai prilygsta įprastai sienos kainai su standartiniu 25 cm blokeliu ir 25 cm storio šiltinimo sistema.


 

 
Optomal LOTOSIL
 
Aukščiausios kokybės mikrosilikoniniai dažai su "lotoso efektu". Išskirtinai atsparūs nešvarumams, saugantys nuo grybelio ir pelėsio atsiradimo, pasižymintys stipriomis savaiminio išsivalymo savybėmis, laidūs vandens garams, stipriai atstumiantys vandenį.
 
 
 
 
 
Fasadiniai Hufgard Optoplast tinkai